تبلیغات ویدیویی با استاندارد VAST

تبلیغات ویدیویی با استاندارد VAST و تکنولوژی های روز جهان برای اولین بار از طریق پلتفرم کلیک یاب در دسترس آگهی دهندگان و ناشران قرار گرفته است.
VAST اصالتا مخفف Video Ad Serving Template می باشد و این استاندارد برای نمایش آگهی ویدیویی تدوین شده است، بیشتر بدانید

تبلیغ دهندگان

شما می توانید ویدیوی خود را در زیرساخت VAST کلیک یاب بارگذاری نمایید و پیغام تان را به میلیون ها کاربر روزانه نمایش دهید.(حداکثر حجم ۲ مگابایت و مدت زمان ۳۰ ثانیه)

تعرفه

محاسبه قیمت در تبلیغات ویدیویی بر اساس نمایش (CPV) میباشد و زمانی هزینه محاسبه خواهد شد که مخاطب، ویدیوی تبلیغاتی را تا انتها مشاهده نموده یا روی لینک تبلیغاتی کلیک نماید. به عبارتی مشاهده کامل تبلیغات یا کلیک بر روی تبلیغات به لحاظ هزینه ای تفاوتی با یکدیگر نخواهند داشت و هزینه از آگهی دهنده یک بار اخذ خواهد شد. حداقل قیمت هر کلیک در وب و وب موبایل ٢۰۰ تومان مي باشد.

فرمت آگهی

ابعاد آگهی های ویدیویی در کلیک یاب استاندارد است (16:9) و حداکثر حجم هر فایل با فرمت mp4 مقدار ۲ مگابایت است. ویدیوهایی که در آنها تصاویر مغایر با قوانین کشور ایران باشد پذیرفته نخواهند شد.

ناشران

ناشران می توانند بعد از ثبت رسانه خود به عنوان نمایش دهنده تبلیغات ویدیویی کد نمایش آگهی ویدیویی را دریافت و از این طریق به کسب درآمد بپردازند.

برخی از ناشران