تکنولوژی

تبلیغات روی لبه آخرین تکنولوژی های دنیا

بروزترین و مدرن‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا برای تبلیغات آنلاین در اختیار شماست.

تشخیص تقلب

کلیک‌یاب با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته تشخیص تقلب از هرگونه کلیک غیرواقعی و جعلی توسط کاربر یا ربات‌ها جلوگیری ‌می‌کند.

امتحان A/B

زمانی که شما برای انتخاب رنگ، فونت و یا جمله در بنر خود تردید دارید این شیوه به شما در انتخاب مناسب‌ترین طراحی کمک خواهد کرد.

بهبود نرخ تبدیل

اطلاعاتی در اختیارتان قرار می‌دهیم تا متوجه شوید کدامیک از ناشران برای کمپین‌های شما موثرتر بوده‌اند. با این روش نرخ تبدیل به مشتری را افزایش می‌دهید.

هویت یکتا

کلیک‌یاب بوسیله ایجاد پروفایل برای هر کاربر بصورت هوشمند تبلیغات را بر اساس رفتار و تمایل کاربران به آنها نمایش می‌دهد.

قیمت گذاری رقابتی

در روش قیمت گذاری مزایده‌ای شما بیشترین مبلغی که حاضرید در ازای هر کلیک برای تبلیغ خود پرداخت نمایید را مشخص می‌کنید. قیمت هر کلیک عددی رقابتی بین حداقل قیمت آگهی در شبکه و حداکثر قیمتی که شما تعیین می‌کنید با کمک ارزش جایگاه تبلیغاتی و بر مبنای نرخ کلیک شدگی بنر شما٬ محاسبه می‌گردد.

بسامد نمایش آگهی

این سرویس قابلیتی درون سیستمی است که برای محدود کردن حداکثر تعداد نمایش یک بنر مشخص به یک کابر مشخص در بازه زمانی مشخص استفاده می گردد.
به عنوان مثال ۳ بازدید (بازدیدکننده) در ۲۴ ساعت نمایش به این معنیست که به هر کاربر بعد از نمایش ۳ نوبت یک آگهی در مدت زمان باقی مانده از ۲۴ ساعت، دیگر آن تبلیغ به آن بازدیدکننده نمایش داده نمی‌شود.
این سرویس از Cookie ها برای به خاطر سپاری تعداد نمایش بنر به هر بازدیدکننده استفاده می کند.

آگهی پویا

تولید آگهی‌ها HTML5 بر اساس محصولات یا خدمات مشتریان در ابعاد مختلف آگهی بصورت دستی یا با استفاده از API امکان جذابی دیگری‌ست که در اختیار آگهی دهندگان قرار گرفته است.

تشخیص منطقه‌ای بر اساس آنتن گوشی

کلیک‌یاب به شما این امکان را می‌دهد که تبلیغات خود را بر روی موبایل کاربران مناطق شهری به تفکیک نمایش دهید.

برخورد تصادفی انگشت

این تکنولوژی به ما در تشخیص و جلوگیری از کلیک‌های تصادفی در موبایل، وب و اپلیکیشن کمک خواهد کرد و باعث بهبود کیفیت ترافیک و کاهش هزینه تبلیغ دهنده خواهد شد.