تیم کلیک یاب

پویا رجامند

مدیر عامل و موسس کلیک یاب

تمرکز من در کلیک یاب بروی ساخت ابزار قدرتمند تبلیغاتی و فرهنگ سازمانی دوست داشتنی است، من کلیک یاب را براساس تجربه موفق و شکست گذشته پایه گذاری کردم.

مهدی رشیدیان

مدیر مارکتینگ

مهدی رشیدیان هستم.کلیک یاب جذابترین ودوست داشتنی ترین تجربه زندگی منه .امیدوارم بتونم به همراه تیم دوست داشتنی وجوان کلیک یاب، لذت تبلیغات با کیفیت وهم تراز با فناوری های روز دنیارو تو فضای انلاین، برای مشتریان کلیک یاب ایجاد کنیم .من رویاهای بزرگی دارم.

احسان خب خواه

مدیر بخش ناشران

اولین تجربۀ اینترنتی من در سال ۱۳۷۴ رقم خورد. آن زمان من از طریق BBS شبکه عابدی به اینترنت وصل میشدم که چیزی شبیه تله تکست بود و لذت می بردم. امروز در کنار بهترین ها در مجموعه کلیک یاب آرزوهای بزرگ را دنبال میکنم.

آنا علیخانی

مدیر فروش

رویای کودکی من کار در شرکت والت دیزنی بود ولی مسیر زندگیم با ورودم به دنیای IT و Marketing تغییر کرد وبا شروع کارم در دنیای دیجیتال ایران متوجه شدم که اتفاقات خوبی در راهه و چرا از فرصت هایی که همینجا به وجود میاد استفاده نکنم، اولین تجربه دیجیتالم رو بعنوان مدیر مارکتینگ موزاندو (بعدها با بامیلو ادغام شد) شروع کردم و با ورودم به دنیای دیجیتال به همه اون حس تغییر و تنوعی که میخواستم رسیدم و الان حاضر نیستم به هیچ قیمتی به دنیای آفلاین برگردم. من دنیای خودم و آدم های اطرافم رو هرچند کوچک تغییر میدم چون میخوام یک بخشی از اتفاقات و موفقیت های بزرگ باشم.

فرود غفوری

مدیر فنی

بابای بیتا هستم٬ پدر و شوهر تمام وقت و یک برنامه نویس پاره وقت. علاقه زیادی به یادگیری انیمه٬ مانگا و کمیک استریپ دارم. تسلط کامل به زبان‌های برنامه نویسی Golang, PHP, Python, C, Java نیز دارم.
0xd6ee858af9d2999a