تبلیغات Native ( محتوایی )

کلیک‌یاب بابت امکانات هدفمندی هزینه اضافی از شما دریافت نمی‌کند.

تبلیغات محتوایی( Native Ad )

تبلیغات Native این سرویس به منظور نمایش تبلیغات محتوایی در وب سایت ها با توجه به محتوای طراحی شده از سوی تبلیغ دهنده طراحی می گردد. تبلیغات native به شکلی پیاده سازی می شود که کاملا مشابه محتوای وب سایت بوده و کاربر به راحتی بر روی آن کلیک می کند.

هدفمندی

تبلیغات موضوعی
موضوعی

سیستم تبلیغات هوشمند کلیک‌یاب آگهی شما را در وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی که با کسب و کار شما مرتبط هستند نمایش خواهد داد و در نتیجه بهترین بازدهی از کمپین خود را تجربه خواهید کرد.

تبلیغات براساس لیست اختصاصی
لیست اختصاصی

با امکان لیست سفید و لیست سیاه٬ می‌توانید فهرستی اختصاصی از ناشران را برای نمایش تبلیغاتتان انتخاب نمایید و یا مشخص کنید آگهی شما در کجا نمایش داده شود و بلعکس.

تبلیغاتبراساس سیستم عامل کاربران
سیستم عامل

اگر قصد دارید تا بینندگان با هر کدام از سیستم عامل‌های Windows, Mac OS X, Android, IOS, Linux/Uni تبلیغات شما را ببینند٬ این امکان مناسب کمپین تبلیغاتی شما خواهد بود.

تبلیغات براساس مناطق جغرافیایی
منطقه جغرافیایی

اگر کسب و کار شما مربوط به منطقه خاصی می‌باشد٬ با امکان هدفمندی جغرافیایی می‌توانید تبلیغاتتان را برای کاربران یک استان یا شهر خاص نمایش دهید.

تبلیغات در بازه زمانی مشخص
بازه زمانی

با استفاده از این امکان مشخص خواهید کرد که تبلیغات شما در چه بازه‌ای از روز برای کاربران نمایش داده شود و همچنین از اتلاف هزینه اضافی جلوگیری نمایید.

تعرفه

محاسبه قیمت هر کلیک با برگزاری مناقصه سیستمی بین تبلیغ دهندگان مشخص می‌شود.

حداقل قیمت هر کلیک در وب و وب موبایل ۱٥۰ تومان
هر چقدر پیشنهاد شما برای نرخ کلیک بالاتر باشد٬ تبلیغ شما شانس بیشتری برای نمایش داده شدن خواهد داشت.

فرمت آگهی

ابعاد آگهی‌ها در کلیک‌یاب استاندارد و حداکثر حجم هر فایل با فرمت PNG یا JPEG مقدار ۲۰۰ کیلوبایت است. بنرهای تبلیغاتی با ظاهر نامناسب پذیرفته نخواهند شد.
به ابعاد مختلف بنرها توجه نمایید:

گارانتی سلامت کلیک

تمام کلیک‌های صورت گرفته با استفاده از الگوریتم‌های پیچیده و بصورت لحظه‌ای توسط سیستم ردیابی شده و کلیک‌های غیر واقعی برای تبلیغ دهندگان منظور نخواهد شد.

برخی از آگهی دهندگان